Ready Player One – Lara Croft ve filmu!

Na posledním Comic Conu v San Diegu bylo odprezentováno několik nových filmů a nás osobně zaujal hlavně trailer k Ready Player One od režiséra Stevena Spielberga natočený na motivy stejnojmenné knihy Ernesta Clineho z roku 2011. A proč nás trailer zaujal? Je v něm Lara Croft!

Původně měl film vyjít už v prosinci 2017, ale protože ve stejném měsíci vyjde i Star Wars: Episode VIII, rozhodli se jeho tvůrci odložit vydání svého snímku až na 30. března 2018. A o čem že má film být?

„Svět v roce 2045 se ocitá v hluboké krizi – jedinou záchranou před bezútěšnou skutečností se pro miliony lidí stalo OASIS, bezplatná onlineová videohra přístupná prakticky každému – každý si zde může vytvořit novou identitu a vést virtuální život, často na hony vzdálený tomu opravdovému: studovat, cestovat, mít přátele, zamilovat se... A nalézt easter egg, poklad, který tam někde před svou smrtí zanechal James Halliday, výstřední tvůrce OASIS, společně s miliardovým dědictvím. Léta se o nalezení tří klíčů ke třem branám, jež vedou k pokladu, marně pokoušejí miliony Hallidayových obdivovatelů. Léta se to nedaří ani Wadu Wattsovi, který má těsně před maturitou, přežívá u tety v karavanu a honba za pokladem se stala jediným smyslem jeho existence. Avšak poté co se mu podaří rozluštit první nápovědu, nabere jeho život divoké obrátky…“

Oficiální text distributora

Nyní ale zpět k traileru. Pokud se na něj zadíváte pozorně, zjistíte, že má hned několik odkazů na herní pop kulturu. V traileru tak můžete nalézt nejen Laru Croft, ale i Duken Nukena, Deadpoola, Barbara Conana, Fredyho Krugera, Harley Quinn a mnohé další.

 

Tak co? Našli jste naši Laru? Dokonce klasickou Laru! Pokud ne, zde máte obrázek.

Nyní nám nezbývá, než čekat do března a zjistit, jestli bude naše hrdinka ve filmu delší dobu, než jednu vteřinu. Avšak i kdyby nebyla, myslím si, že půjde o hodně kvalitní snímek a pro nás hráče vyloženě povinný.

Sdílet: