Posledních pár dní na podporu Tomb Raider Suite

Zbývají pouze 4 dny, během kterých můžete podpořit projekt Tomb Raider Suite na Kickstarteru. Pokud se tento projekt podaří financovat, dočkáme se vydání hudebního alba s melodiemi z Tomb Raiderů 1 - 3, které nahraje londýnský symfonický orchestr v legendárním studiu Abbey Road. Neváhejte a přispějte, tato jedinečná šance se již nebude opakovat.

Zároveň byly postupem času přidány nové odměny pro ty z vás, kteří se rozhodnou přispět. Ke klasickým CD nosičům si tak nově můžete pořídit i třeba tričko s Larou nebo se zúčastnit jedinečné večeře se skladateli. 

 

GOLD ULTIMATE EDITION

Každý, kdo přispěje alespoň 5£, bude zároveň zařazen do slosování o speciální Gold Ultimate edici v exkluzivním designu navrženém speciálně pro Kickstarter kampaň. Bude vyrobeno pouze 200 kusů této edice (100 kusů půjde do slosování, pokud přispějete více jak 5£, dalších 100 kusů bude možné získat na večeři se skladateli). Tato edice se zároveň nedá koupit, je možné ji tedy získat pouze jako výhru.

 

Večeře se skladateli

Pokud přispějete více jak 45£, máte možnost vyhrát jeden z 10 volňásků na tuto večeři v Londýně či San Francisku. Pokud se chcete večeře zúčastnit a nespoléháte na své štěstí, budete muset zaplatit 150£.

 

Více informací a všechny dostupné předměty a jejich ceny si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách Kickstarter kampaně.

 

Sdílet: