PLAY Expo Manchester 2016

PLAY Expo Manchester je jedna z největších herních událostí v Evropě. K 20. výročí Tomb Raideru se zde chystá velká oslava s nabitým programem a spoustou významných lidí ze světa TR. A LadyCroft tým bude u toho! 

PLAY Expo Manchester 2016

Play Expo probíhá ve dnech 8. - 9. října 2016 v Manchesteru a krom Tomb Raideru se na něm objeví spousta dalších her a vývojářů. Nás však zajímá hlavně Tomb Raider, tak se pojďme na program podívat pěkně zblízka.

Vše začne velkou panelovou diskuzí, kde budou moci návštěvníci klást otázky a vyslechnout si dosud nezveřejněné historky z vývoje Tomb Raider her. Přítomno bude mnoho významných osobností napříč Tomb Raider sérií:

 • Ian Livingstone CBE: Former CEO of Eidos® Interactive
 • Jeremy Heath-Smith: Executive producer and Co-Founder of Core® Design
 • Natalie Cook: modelka Lary Croft pro Tomb Raider 1
 • Richard Morton: Lead Game Designer / Level Designer / Environmental Artist for Tomb Raider II – Tomb Raider III – Tomb Raider: The Last Revelation – Tomb Raider Chronicles – Tomb Raider: The Angel of Darkness
 • Gavin Rummery: Programátor pro Tomb Raider – Tomb Raider II – Tomb Raider: The Angel of Darkness / Head of Core Design
 • Heather Gibson: Level Designer pro Tomb Raider / -Tomb Raider II
 • Andy Sandham: Level Designer / Artist / Scénárista pro Tomb Raider III – Tomb Raider: The Last Revelation – Tomb Raider Chronicles
 • Murti Schofield: Lead Writer / Casting for Tomb Raider: The Angel of Darkness
 • Nathan McCree: Skladatel hudby pro Tomb Raider – Tomb Raider II – Tomb Raider III
 • Stuart Atkinson: Artist / Animator pro Tomb Raider – Tomb Raider II
 • James Kenny: Concept / Environmental Artist pro Tomb Raider: The Angel of Darkness

 

Nathalie Cook  Nathalie Cook

Představitelka Lary Nathalie Cook dokonce přislíbila, že si vezme obleček Lary, v kterém pózovala pro známé fotografie. Fanoušci se s ní budou moci vyfotit a odnést si krásný suvenýr v podobě 6x9 palcové fotografie ve vysoké kvalitě. Natalie bude také rozhodčím v soutěži cosplayerů.

Další lahůdkou jsou sběratelské předměty Tomb Raider, které budou po celou dobu vystaveny. Fanoušci si zároveň mohou zahrát jakýkoliv díl Tomb Raider přímo na Expu, nebo se vyfotit s cosplayery, kterých na akci nebude málo. 

Tomb Raider Suite

Skladatel Nathan McCree poskytne samostatný rozhovor o vytváření ikonické hudby pro Tomb Raider a o důležitosti hudby v moderních hrách. 

A to nejlepší? Tým LadyCroft.cz bude u toho! Ano, vyrážíme do centra dění a vy tak můžete mít všechny novinky z první ruky. Takže pokud se do Manchesteru nechystáte, sledujte náš Facebook a nic vám neunikne :) 

Komunita Tomb Raider fanoušků a webmasterů rovněž naplánovala společnou večeři na sobotní večer. Pokud se chcete přidat, stačí dát vědět a přizveme vás! 

 

PLAY Expo 2016

Sdílet: