Nová kniha: Shadow of the Tomb Raider: Path of the Apocalypse

Právě bylo oznámeno vydání nové knihy Shadow of the Tomb Raider: Path of the Apocalypse, jejíž autorkou bude S.D. Perry – novelistka, která napsala už několik knížek na téma herní ságy Resident Evil. Konkrétní datum zatím není známo, ale brzy bude upřesněno. Co už ale známo je, je základní kostra příběhu.

V novém dobrodružství se bude muset Lara Croft vyhnout agentům Trinity a objevit starodávné tajemství. Záhadný cizinec nabídne Laře pomoc k odhalení vodítka, které jí dá výhodu, a díky němuž se pustí do expedice zkoumající jeskyně v Kolumbii. Jakmile se Trinity dozví o Lařiných plánech, nic je nezastaví, aby se tam dostali dřív, než ona. Zároveň věří, že mohou naverbovat Laru k sobě. V temnotách podzemních jeskyň se však nachází hrůzy, které ani Lara, ani Trinity neočekávají.

Tak co? Jste zvědaví? Upřímně mě trochu děsí právě autorka S.D. Perry. V originále jsem četl jednu z jejich knih na téma prvního Resident Evilu a často jsem měl pocit, jako bych spíš četl návod ke hře. Její další počiny už jsem pak raději ani nečetl.

A co vy? Četli jste už od ní něco? Těšíte se na novou knihu? Své názory nám můžete napsat do komentářů.

 

Path of the Apocalypse

Sdílet: