Lařin adventní kalendář 2013

Tak jako každý rok, i letos jsou k mání adventní kalendáře s tematikou Tomb Raider, které nabízejí krom zajímavých levelů i pár receptů a úkolů, které musejí fanoušci splnit. Tak co říkáte, ukrátíme si čas čekání na Vánoce? :)

 

LarasLevelBase

První kalendář, který se mi podařilo najít, je tradiční Laraslevelbase. Podle předchozích ročníků by mohl obsahovat pár receptů na cukroví a zajímavé levely s vánoční tematikou. Na první pohled je kalendář pěkně zpracovaný, takže doufám, že i obsah bude zajímavý.

Odkazhttp://advent.laraslevelbase.org/index.php

 

TRForge

Na TRForge měli letos asi nouzi o nápady, čas, nebo tvůrce. Rozhodli se proto, že místo tradičního adventního kalendáře, kde máte pro každý den jedno políčko, vytvoří speciální kalendář, který obsahuje dáreček jen každou adventní neděli. Nápad je to zajímavý, takže doufám, že jednotlivé úkoly budou alespoň zajímavé, když jich je méně.

Odkazhttp://trforge.net/advent/2013/index-en.php

 

A co vy? Našli jste také nějaký adventní kalendář, o který se s námi chcete podělit? Stačí ho připsat dolů do komentů, a my jej okoukneme a přidáme do článku, ať si jej mohou užít i ostatní návštěvníci stránek.

Sdílet: