Lara v Guinessově knize rekordů? Výzva fanouškům!

Obálky

Samozřejmě víme, že Lara už v této knize je, o čemž jsme Vás již kdysi informovali, ale je důležité aktualizovat data a navíc, když se tam může dostat znovu, tak proč ne? Oč tedy vlastně jde? Tento týden byla podána oficiální žádost, ve které by mohla Lara získat rekord jakožto herní charakter vyobrazený na nejvíce obálkách různých magazínů (Character with the Most Magazine Front Covers). Crystal Dynamics už nyní nasbíral přes 800 různých obálek a aby do budoucna nastavil laťku ještě o trochu výš, rád by jich nasbíral alespoň přes 1100.  Jenže vystopovat úplně všechny magazíny, na jejichž obálkách je Lara vyobrazena , se zdá téměř jako nadlidský výkon. Proto by bylo fajn, kdybychom jim i my, jakožto fanoušci naší milované herní ságy, s tímto úkolem pomohli. Prosíme Vás tedy, kdybyste věděli o českých i jiných magazínech, na kterých se naše hrdinka objevila, zkuste nás o nich informovat, popřípadě je přímo naskenovat a vložit na flickr. Následně pak kontaktovat buď přímo Crystaláky, popřípadě nás a my to již uděláme za Vás. Pozor! Důležité jsou pouze obálky, nikoliv obsah časopisů.

Pár základních instrukcí:

  • Obrázky obálek nahrajte prosím do veřejného alba na flickru, ať se dá zkontrolovat, zda už v oficiální nastřádané kolekci jsou, či nikoliv.
  • Na obálkách mohou být obrázky Lary Croft, Tomb Raidera a jejich veškerá spojitost s hrami, komixy, filmy, figurkami, či jiným reklamním zbožím. Dokonce se počítá, i pokud je na nich třeba jen Angelina Jolie v případě, že je tam například vyobrazena kvůli rozhovoru o Tomb Raider filmech. Jediné, co se nepočítá, jsou obálky magazínů do 18 let nevhodných.
  • Na obálkách může být vyobrazena i Lara s jinými herními postavami. Stačí, když zabírá alespoň polovinu této obálky.
  • Ujistěte se, že na naskenované obálce nemáte žádnou doručovací adresu. Veškerá osobní data před naskenováním začerněte popřípadě vyphotoshopujte.
  • V popisu obrázku na flickru prosím přidejte i informace o názvu časopisu, o kolikáté číslo se jedná, měsíc či datum vydání a ze které země pochází.

Současnou kolekci již nasbíraných obálek můžete nalézt zde. https://www.flickr.com/photos/tombraiderofficialflickr/favorites

Sdílet: