Informace o TR9 již v prosinci?

Jak už název článku napovídá, za necelé tři týdny se možná dozvíme novinky ohledně připravovaného TR9.

Crystal Dynamics nepopírá, že na pokračování Tomb Raideru již usilovně pracuje, avšak žádné bližší informace zatím do éteru nevypustil. Teď možná přijde změna.

V listopadovém čísle amerického časopisu Game Informer se objevil teaser artwork, na kterém se v bouři potápí loď. Je doplněn pouze textem "A Survivor is Born" a v rohu se ukrývá datum 6. prosince. Spousta fanoušků si tento artwork dala dohromady s informacemi, které se dostaly na veřejnost v červenci minulého roku - v dalším pokračování TR se má Lara dostat po ztroskotání lodě na opuštěný ostrov poblíž Japonska, kde svede boj o přežití.

Na ověření této doměnky si ale budeme muset počkat do dalšího vydání Game Informeru, tedy 6. prosince. Moc nám ani nepomůžou stránky www.asurvivorisborn.com, obsahují pouze nápis z artworku a ono očekávané prosincové datum. Zajímavá jsou ovšem klíčová slova této stránky - A Survivor is Born, Nová tajemství, Apakalypsa a End Game (Konec hry). Především to poslední, těžko soudit, co tím autoři chtějí říct.

Studio CD ani mateřská společnost Square Enix se k artworku nevyjádřily. Nezbývá tedy nic jiného než čekat a čekat.

Teaser Artwork

Zdroj:
www.tombraiderforums.com

Sdílet: