Herní výstava GAME ON

Největší výstava o historii her a herních zařízení se blíží do Prahy. Navštívit ji můžete od 21. září 2017 v prostorách haly 40 v Pražské tržnici v Holešovicích, na výstavní ploše více než 2000m2. Budete mít možnost si zahrát přes 150 herních klasik a zastoupený zde bude i Tomb Raider. Pořadatelem je umělecká instituce Barbican (City of London).

Výstava představí vývoj her a herních zařízení od roku 1960 po současnost. Těšit se tedy můžete např. na Pong, Space Invaders, Maria či GTA. Pro Tomb Raider fanoušky zde bude připraveno první Lařino dobrodružství z roku 1996. 

Zároveň se můžete těšit na speciální sekce o marketingu a vývoji her, o hudbě, či o propojení her a filmů. Představena bude rovněž česká herní scéna. Z doprovodného programu vás mohou zaujmout exhibiční turnaje či turnaje pro veřejnost, přednášky či speciální program pro letsplayery, youtubery a cosplayery. 

Výstava je členěna do 20 sekcí, které mapují jednotlivá období vývoje a typu her. Všechny exponáty, až na dva unikátní historické kousky, jsou pro návštěvníky připraveny k zahrání přímo na místě. 

Cena vstupného je 250 Kč pro děti a 350 Kč pro dospělé. Více informací se dozvíte na oficiálních stránkách GAME ON.

 

GAME ON výstava Holešovice

Sdílet: