Guinessova kniha rekordů – 2 body pro Laru!

Možná si ještě pamatujete na starší novinku o tom, že se Crystal Dynamics snažil nasbírat co nejvíce titulních obálek, na nichž byla vyobrazena největší archeoložka všech dob - Lara Croft. S radostí vám tedy oznamujeme, že se všichni fanoušci můžeme v klidu radovat a oslavovat, protože tento rekord za “Most Magazine Covers for a Vidoegame Character“ Lara obdržela. Naše hrdinka se ve finále objevila na více než 1400 obálkách, ať už se jednalo o oficiální ilustrace ze hry, artworky, parodující obrázky, reálné photoshooty modelek či Angeliny Jolie jako Lary apod. Mezi nejzajímavější tituly, v nichž se takhle Lara objevila, byly například časopisy jako Playstation magazine, Pc Gaming, Time, Enetertaiment Weekly nebo třeba magazín Mad.

Pokud se chcete na všechny obálky podívat, doporučujeme kliknout sem

Obálky

Tím ovšem s Lařinými úspěchy nekončíme. Možná jste již slyšeli, že na události Paris Games Week, která proběhla 29. října a kde se mimo jiné oslavovalo i výročí 20ti let Tomb Raidera, proběhlo jedno cosplay shromáždění. Fanoušci a především fanynky se zde sešli v převlecích Lary Croft a zlomili (nebo spíše vytvořili) tím nový rekord  “Most people dressed as Lara Croft“ tedy Nejvíce lidí oblečených jako Lara Croft. Cosplayeři se tak mohli objevit ve kterémkoliv modelu, který na sobě kdy Lara měla, ať už se jednalo o film, hru nebo například komix.

Tyto dva nové zápisy se tak mohou přidat již k 6ti předešlým, které naše hrdinka Lara a herní série Tomb Raider získali. Jedná se o Most Successful Video Game Heroine, Most Recognizable Female Character in a Video Game, Most Detailed Video Game Character, Most Official Real Life Stand-Ins, Highest Grossing Computer Game Spin-off a Most Successful Live-Action Transfer

Obrázky z události, včetně jednoho, kde jsou vyobrazeni všichni cosplayeři a jejich neuvěřitelné kostýmy můžete vidět v naší galerii. 

rekord01

rekord02

rekord03

rekord04

rekord05

Sdílet: