Core Online - Hry v prohlížeči

Square Enix spouští novou službu, která vám umožní si zahrát Laru přímo ve webovém prohlížeči. Nevěříte? Přesvědčte se sami!

Služba se jmenuje Core Online a krom titulu Lara Croft and the Guardian of Light vám nabídne hraní Hitmana či Mini Ninjas. Další hry jsou připravované (fanoušky TR zaujme především Underworld). Všechny hry jsou poskytoványzdarma a v plné verzi. Hry jsou prý sponzorované reklamami - systém nabídne hráči sledování reklam, za což bude hráči přidělen herní čas (dostanete 20 minut hraní za shlédnutí 1 minuty reklamy). Další reklamy budou zobrazovány při načítání hry (tyto reklamy však neovlivňují čas načtení - nebrzdí tedy load).

Pokud nechcete sledovat reklamy, je možné si zakoupit jeden level či celou hru.

Do systému se nemusíte registrovat, ale je to lepší a přináší některé výhody - save sloty, achievmenty atd.
Vše si již nyní můžete prohlédnout na screenshotech a videích, které přikládáme, či se můžete registrovat na http://beta.coreonline.com/. Oficiální spuštění je plánováno na příští týden.

Systémové požadavky nejsou specifikovány, ale počítá se s průměrným PC a moderním prohlížečem, pokud možno v nejnovější verzi. Ostatně - vyzkoušejte si sami, zda vám vše běží, je to zdarma.

 

 

Sdílet: