Šokující odhalení: Winstonova velká závislost

Všichni známe starého dobrého Winstona. Poprvé jsme se s ním setkali v Tomb Raideru 2, kdy věrně pronásledoval Laru a nosil jí občerstvení v jejím panství. O jeho kariéře jsme vás již informovali, ale co jistě nevíte je temná stránka tohoto (ne)věrného sluhy.

Podařilo se nám totiž investigativně vypátrat, že život ve stínu mladé a úspěšné archeoložky zanechal na Winstonovi nejednu vrásku. A jsou to právě vrásky, kterými se stal náš sluha přímo posedlý.

Začalo to nevinně tím, že se na noc zavíral do mrazničky. Doufal totiž, že bude stárnout pomaleji. To však nepřineslo kýžené výsledky, a tak musel Winston přistoupit k radikálnějšímu přístupu - botoxu.

Je to tak, na následujících fotkách vidíte, že mezi díly TR2 a TR3 Winstonovi výrazně ubylo vrásek. Při detailnějším pohledu zjistíte, že i tvar jeho obličeje se změnil.

WinstonWinston v Tomb Raider 2 vs Tomb Raider 3

 
Pojdmě ale o pár let dále. V Tomb Raider Chronicles je Lara považována za mrtvou a Winstonovi tak připadlo celé sídlo. Není tedy překvapením, že Winston vypadá mladší než kdy dříve. Každý si zajisté domyslí, že bez zaměstnání jako Lařin sluha si na své nákladné operace vydělat nemohl. Začal tedy rozprodávat vybavení Lařina sídla.

Winston - Tomb Raider ChroniclesWinston v Tomb Raider Chronicles

 

Winston v Tomb Raider LegendLara se však po nějakém čase vrací a odjíždí do Paříže a Prahy. O Winstonovi v této době nemáme žádné zprávy. Co vás zajisté šokuje je jeho vzhled v Tomb Raider Legend. Ze starého, sešlého sluhy se stává elegantní vzpřímený stařík, který Laru sleduje na každém kroku. Ano, prozkoumává totiž sídlo a místa, kam Lara nechodí, aby mohl prodat další z jejích artefaktů.

Situace se vyhrocuje a v díle Underworld se z Winstona stává maniak posedlý plastickými operacemi. Jeho psychický stav se velmi zhoršil a Winston má jediný cíl - být tak dokonalý, jako žena, v jejímž stínu celé roky žil. Rozprodává tedy stále více a více artefaktů, knih a nábytku z Lařina sídla. Výsledkem je jeho poslední plastická operace.

Poté, co si uvědomí, že poloprázdné sídlo vypadá opravdu podezřele, převleče se za Laru a vyhodí celé sídlo do povětří. Jenže jeho převlek prokoukl Alister, který musel být okamžitě odstraněn - Winston ho v převleku Lary zastřelí a následně uteče oknem. Převlek si sundá a setká se se Zipem, aby ho přesvědčil o tom, že za výbuch panství i Alisterovu smrt může Lara.

O celé kauze vás budeme i nadále informovat.

 

Doppelganger
Winston v převleku Lary Croft

 
Sdílet: