Šokující! Dinosauři se vrací do ulic měst! A nejen delfíni v Benátkách!

Jedna z mála výhod koronaviru je, že se k životu probouzí příroda a bere si zpátky to, co jí náležitě patří. Určitě si pamatujete na delfíny v Benátkách. To ale není vše. Díky tomu, že se v karanténě nachází i světoznámá archeoložka a determinátorka ohrožených a bájných tvorů, Lara Croft, mají nyní možnost se i tito tvorové vrátit zpět na povrch země.

Už i v ulicích měst České republiky, jako třeba v Brně, byli na náměstí Svobody spatřeni dinosauři, kteří byli považování za dávno vyhynulé. Na fotce od našeho fanouška z Brna, která stoprocentně není fake (pozn. redakce), můžete spatřit brontosaury a pterodaktyly. Neuvěřitelné!

Stejně tak se vrací život do čistých vod benátských kanálů. Pamatujete si na bájného Krakena? Mysleli jste si, že je mrtvý? Že ho Lara zabila? Ne! Chyba lávky. On přežil. Jak vidíte na fotografii z dnešního rána, i díky němu se teď mohou Benátčané cítit daleko více v bezpečí.

Pokud jste i vy spatřili zvířata a tvory, která jste už dlouho neviděli, třeba ve Vaší ulici, klidně nám je posílejte do komentářů. Oceníme to :)

Dinosauři v centru měst. Neuvěřitelné.

Kraken je zpátky. Navštívíte znovu Benátky?

Sdílet: