První útoky zaznamenány!

Ano, čtete správně. Naši korespondenti právě odhalili větší množství oživlých mumií, koster a podivných mutantů v Egyptě. Tato monstra vylézají z hrobek a pyramid, kde je dříve úspěšná archeoložka Lara Croft pohřbívala a zasypávala. 

Pohled je to vskutku nevídaný a hrůzu nahánějící. Nedoporučujeme nikomu se k těmto stvořením přibližovat ani navazovat jakýkoliv kontakt. Dle našich zjištění jsou vysoce nebezpečná.

Jak můžete sami vidět, ani jedna mumie nemá zakrytá ústa, jejich obvazy jim odpadávají. Přibližovat se na více jak 4 metry je tedy velmi nebezpečné. Navíc nedodržují pravidla a tvoří skupinky více jak 2 tvorů. Skandální.

Poslední vteřiny velbloudova života

 

Nabídku s jejich zahnáním nabídla i jistá prostá knihovnice Evelyn, bohužel je nyní ale také uvězněna ve svém domě a nemůže tak provádět rituály přímo na místě. 

 

 

UPDATE:

Máme tady další zprávy, tentokrát z Indie. Tam pro změnu začaly řádit obří oživlé sochy, takzvané šestiruké mečové Shivy. Ty vylézají z chrámů, zběsile máchají svýma omečovanýma rukama a ničí vše kolem sebe. 

 

 

Nezbývá než se ptát: Kdy bude tomuto šílenství konec? Kdo všechny ty oživlé tvory zkrotí? A KDE JE LARA CROFT??!

Sdílet: