• »
  • »
  • Odporná vražedkyně! Skandální rozhovor uvnitř! Přečtete si její odporné praktiky.

Odporná vražedkyně! Skandální rozhovor uvnitř! Přečtete si její odporné praktiky.

Dnes jsme si pro Vás milí čtenáři připravili rozhovor s vědkyní a doktorkou Kristinou Boaz pracující pro společnost Kabal. Krom toho, že ráda experimentuje v laboratoři, je i vášnivou zahrádkářkou a právě dnes nás pustila do své zahrádky a poví nám své tipy na pěstování rostlinek. R – Redakce, KB – Kristina Boaz

 Zlá vražedkyně

R: Dobrý den paní Boaz. Moc děkujeme, že jste nás zde uvítala ve své zahradě. Jak vlastně tento Váš koníček vzniknul?

KB: Dobrý den. Už jako malá holčička jsem chodila ráda k dědečkovi na zahrádku. Pravdou je, že právě děda mě naučil to nejdůležitější, co každý zahrádkář musí znát. Ukazoval mi, co na kterou květinu nejlépe funguje a jak o ni co nejlépe pečovat. Byl to můj vzor.

 

R: Co byla první bylinka, kterou jste vypěstovala?

KB: Sněženky. Jsou to mé oblíbené květiny. Vlastně takoví první příslib jara. Mám ráda jaro, jak všechno roste. Jak jsou lidé šťastní a takoví milejší.

 

R: Říká se, že jste vášnivá pěstitelka tulipánů. Máte na ně nějaký tip?

KB: Rozhodně potřebujete stanoviště s výživnou, neutrální až mírně kyselou, hlinitopísčitou půdou.  Záhonky by měly být zryté tak cca 30 centimetrů. To je hlavně kvůli vzdušnosti a propustnosti.

 

R: Aha. A kdy je nejlepší tulipány sázet?

KB: Samozřejmě záleží na počasí. Tady v České republice je ideální období koncem září nebo někdy během října.

 

R: A jsou zde nějaké rozdíly v tulipánech, co se týče výsadby?

KB: Samozřejmě záleží na odrůdě a velikosti cibulky. Podle toho ji pak sadíte do různých hloubek. Mluvíme zde cca o 8mi až 15ti centimetrové hloubce. 

 

R: Je vidět, že jste velká odbornice. Máte i nějakou svoji tajnou ingredienci?

KB: (smích) Děkuji. Jen ráda zahradničím. Tajnou ingredienci? Snad jen... rozhodně do všeho, co děláte, vkládejte lásku a pozitivní energii. Ráda svým tulipánům zpívám.

 

R: To určitě ano. To je velmi dobrá rada. Co je pravdy na tom, že jste se zmutovala v obřího pakomára s bodáky a probodla jste člověka?

KB: Omluvte mě, ale co to má společného s tulipány a zahradničením?

 

R: Je ten obličej Váš? Vypadá tak nějak nasazeně!

KB: No dovolte!

 

R: Je pravda, že chcete zradit Kabalu kvůli nektaru, který si ráda pícháte do nohy, když jste přeměněná v pakomára?

KB: Cože? Kde jste to vzal. Nikdy bych... Jsem přece loajální. A dost! Už Vám nebudu na nic odpovídat. Chováte se jak hulvát! (odchází pryč)

 

Jak jste se z rozhovoru dočetli, je zcela zřejmé, že doktorka Boaz je nebezpečná celému světu. Má jizvy na obličeji, utíká před našimi otázkami, na které máme právo a její tulipány vypadají tak dobře určitě jen kvůli tomu, že je hnojí lidskými těly lidí, které brutálně zavraždila a po té je i jedla. Je neuvěřitelné, že policie nechává takové lidi chodit mezi námi. Mějte se tedy na pozoru!

Sosá nektar

Sdílet: