We want you for LadyCroft.cz!

Máte rádi Tomb Raider a vše kolem něj? Hrajete amatérské levely, rádi píšete, nebo se jen chcete na zkoušku zapojit? Pak jste tu správně!

 

Jelikož se náš tým pomalu zužuje a máme dost věcí na práci (ať již cestování, školu, práci, koníčky či přípravy dalších věcí pro LC), rozhodli jsme se rozšířit LC tým o externisty.

 

A co by měl takový externista na práci? Může psát recenze na zajímavé levely (Občasník), může psát postřehy ohledně hraní TR do našeho Blogu, může překládat fan-fiction povídky, přispívat vlastním fanouškovským materiálem či sepisovat novinky ohledně chystaného TR. Fandové klasiky se můžou vrhnout na starší díly, sepsat info o postavách, zbraních, lokacích - prostě co je libo, když se přihlásíte :)

 

Co vám bude odměnou? Inu, pochvala a dobrý pocit z odvedené práce. Jelikož LC není výdělečně činné a prostředky na chod webu jdou z kapes adminů, nemůžeme si dovolit odměnu finanční ani věcnou. Pokud se osvědčíte, můžeme popřemýšlet o nabrání do týmu, můžete spolurozhodovat o důležitých věcech ohledně chodu stránek a třeba se i spolupodílet na tvorbě programu pro srazy. Ale zábava především, nikoho nechceme k psaní nutit, je to spíš o tom, že budete chtít být prospěšní :)

 

Zaujali jsme vás? Tak šup, pište na web@ladycroft.cz a dejte nám vědět, o co byste měli zájem.

 

Těšíme se na všechny vaše ohlasy,

Váš LC tým