Nová a novější Lara

Do vydání nového dílu Tomb Raider zbývá ještě necelých osm měsíců a Crystal Dynamics už vykřikují do světa zprávy o dalším pokračování.

Šéf značky, Karl Stewart, prohlásil: "Musím být opatrný, protože přesně vím, kam Lara míří. Musíte se neustále dívat do budoucnosti a nebrat tento díl jako samostatnou hru. Chceme, aby Lara Croft byla na konci hry silná ženská osobnost, která se bude vydávat na cesty po světě, zkoumat hrobky a tajemství obecně."

Stewart, tak naznačil, že bychom se dalšího dílu mohli skutečně dočkat, i když je naprosto jasné, že o něčem takovém rozhodnou až prodeje současně vyvíjeného titulu. A prozradil Karl Stewart něco konkrétnějšího k Tomb Raider 2? "Nic vám říct nemohu, šéf vývoje příští hry by mě zabil!" odpovídá Stewart.

Faktem ale je, že Crystal Dynamics kromě Tomb Raidera pracují ještě na dvou hrách. Jedna bude úplně nová značka a ta druhá by mohla být právě další Lara.

Co říct na závěr dnešní jednohubky? Snad jen doufat, že vývojáři skutečně ví, kam Lara míří a že to nebude její poslední "dobrodružství".

Sdílet: