Tomb Raider II Remake – Lařino sídlo a nové demo

Čas plyne a je až neuvěřitelné, že o tomhle projektu jsme vás naposledy informovali v květnu léta páně 2019. Co tedy o něm víme dnes? V podstatě nic. Jen, že se Lara projíždí na čtyřkolce ve svém sídle, má hodně outfitů a Winstona v mrazáku. Jo a taky je demo s novými možnostmi!

Nicobass je popravdě na informace velmi skoupý. Video se čtyřkolkou má bloklé komentáře, na jeho webu http://tombraider-dox.com/ je poslední novinka ze srpna 2017,  a tak je jediným zdrojem informací jeho Twitter, kde se ale občas nějaký ten screenshot a zajímavosti objeví. Tenktoráte  máme možnost spatřit video z projížďky na čtyřkolce v Lařině sídle a vidět spousty obrázků Winstona v mrazáku, Winstona bez mrazáku, ale i Laru ve svém typickém županu, domácích outfitech z TR1-3 a v klasických outfitech z TR3 jako je ten ze South Pacific nebo z Nevady. A pozor! V těchhle outfitech je dokonce možnost nově i hrát.

Existuje totiž nová verze dema, která obsahuje několik novinek. Od hraní v nových outfitech se můžete dále těšit na různé 3d modely, novou hudbu a nebo vyzkoušet zbrusu nový fotomód. Je to tedy alespoň malá kompenzace za to dlouhé čekání na Lařino sídlo, které však možná nikdy nevyjde. Kdo ví. Možná se ale také stane to, co minule. Nicobass prostě vydá sídlo zcela neočekávaně a bez upozornění, stejně tak, jako kdysi vydal první level z TR2. Možná.

Odkaz na aktualizované demo: Zde

Ps. Co si myslíte o nové podobě Winstona a jak se vám líbí? Mně osobně (Pablo) malinko mrzí, že se nezachoval ten starý Winston, kterého známe jako shrbeného dědečka z původních her. Tento působí stejně jako ten uhlazený z TR7-8. Ale i tak ho rád vidím.

Sdílet: