Čína

Do Číny se v Tomb Raider 2 podíváme hned dvakrát. Na začátku Lařina dobrodružství prozkoumáme Velkou čínskou zeď. Ke konci hry pak v Číně navštívíme 3 levely - Temple of Xian, Floating Islands a The Dragon's Lair.

 

The Great Wall

V prvním levelu se podíváme na Velkou čínskou zeď. Lara musí zdolat mnoho překážek a pastí, porazit vrány, tygry, pavouky (a pokud sbíráte secrety, tak i dva T-Rexe), a najít místo, kde by měla být ukryta Xianská dýka. 

Dveře do komnaty sice odhalí, ale bez klíče se dál nedostane. Než stihne vše prozkoumat, zaútočí na ni Claudio, který ji navede na další cíl cesty - Benátky.

Počet secretů: 3

 

Temple of Xian

Po vstupu do chrámu Lara vidí to, pro co přišla - Xianskou dýku. Dostat se k ní ale nebude tak snadné, protože díky pasti v podlaze je Lara vržena do tajemných útrob Xianského chrámu, který je plný zákeřných pastí a hladových zvířecích nepřátel. 

Laře se sice podaří probojovat se celým chrámem, k dýce se ale jako první dostane Marco Bartoli, který si dýku rituálně bodne do srdce. 

Počet secretů: 3

 

Floating Islands

Lara pronásleduje poskoky Marca Bartoliho do záhadné lokace plné levitujících ostrůvků, podivné architektury a oživlých soch. Krom pastí a již zmíněných oživlých soch bude muset čelit i stoupencům Fiamma Nera, aby se probojovala do závěrečné lokace Číny - Dračího doupěte.

Počet secretů: 3 

 

The Dragon's Lair

Poslední level v Číně. Lara se musí probojovat k finálnímu bossovi - obřímu drakovi! Až po jeho poražení může získat to, po čem celou hru pátrá - Xianskou dýku. 

Počet secretů: 0

 

Sdílet: