Bratr Chan Barkhang

Jméno: Chan Barkhang


Pohlaví: muž
Datum narození: 23.06.1964
Rok úmrtí: 1997
Národnost: Tibetská
Výška: 1,76 m
Profese: mnich/bratr v klášteře Barkhang

 

Bratr Chan se narodil 23. června 1964 v Tibetu. Ve velmi brzkém věku byl umístěn svými rodiči do Barkhangského kláštera. Bylo to logické. Chtěli tak své dítě ochránit před neustálou invazí ze strany Číny. Vstupem do kláštera Chan také přijal jeho jméno. Od té doby byl zván oficiálně Chan Barkhang. V klášteře se chlapec podrobil mnoha fyzickým i duševním tréninkům, které z něho udělali nejen silnějšího a odolnějšího člověka, ale také protektora. Jednou z povinností mnichů totiž bylo zabránit tomu, aby síla Dýky Xianů padla do špatných rukou.

A teď trocha faktů a rodinných dramat. Abyste se dostali do chrámu dýky Xianů v Číně, potřebovali jste získat klíč zvaný Talion, který je umístěný právě pod chrámem Barkhangského kláštera. Nicméně, abyste se dostali k Talionu, potřebujete zase klíč zvaný Seraph a právě tento klíč vezl na své zaoceánské lodi Maria Doria(ová) Gianni Bartoli -  otec Marca Bartoliho. A aby toho nebylo málo, právě otec bratra Chana se postaral o to, aby se Maria Doria spolu se Seraphem potopila do hlubin moře, které se stalo také hrobem Marcova otce. Už chápete, jak moc je tohle pro všechny osobní?

Po mnohé roky se nevědělo, kde se vrak lodi Maria Doria nachází, tedy až do roku 1997, kdy ho Fiamma Nera konečně objevila. Chan, který si byl vědom toho, co jeho objevení znamená, se infiltroval na těžební plošinu Fiammy Nery, aby jejich snažení zmařil, nicméně byl zajat a rukou pomstychtivého syna Marca Bartoliho mučen. Díky velké duševní síle dokázal Chan mučení vydržet.

lara and chan

V tu dobu se na plošinu dostala i Lara Croft, která se o jeho mučitele postarala. Chan Laře sdělil celou historii o Seraphu a Talionu, nicméně to byla i poslední věc, kterou udělal. Kousek opodál se totiž nacházel Marco Bartoli, který Chanovu snahu ochránit Seraph a Talion zmařil. Otázkou zůstává, proč Bartoli vlastně první nezastřelil Laru, když už se v tu chvíli Chan sotva hýbal, ale přece jen krev není voda a bylo potřeba naplnit rodinou pomstu. Však víte... Italská mafie neodpouští.

 

Sdílet: