Shadow of TR soška a předměty od Weta Workshop

Včera jsme se dočkali odhalení nové sošky Lary Croft z Shadow of the Tomb Raider. Na svědomí ji má Weta Workshop a jak se sami můžete přesvědčit, je velmi povedená. Cenu ani další informace zatím neznáme, ale určitě nepůjde o nic levného – Weta Workshop už zveřejnil dva další předměty, které se vážou k Tomb Raideru, takže si můžeme udělat představu o tom, kolik soška bude stát.

Zde je její první náhled:

SotTR statuette

A toto jsou dva předměty od Weta Workshop, které si můžete předobjednat.

Lařin náhrdelník, ručně vyřezávaný z nefritu Novozélanďanem Terencem Turnerem. Má být dodáván v dárkové krabičce ze dřeva, dostupný bude v srpnu 2018. Jeho cena je 85,26 eur. 

Necklace

Nefunkční replika Lařina luku a šípu z Shadow of the Tomb Raider. Spolu s lukem má být dodaná i plaketa na zeď s mayskými symboly. Vzhledem k poznámce, že lze luk využít i k cosplayi, nejspíš půjde o repliku v životní velikosti. Luk bude dostupný ke konci roku 2018 a stojí 256,45 eur. 

Bow arrow

A to je vše. Líbí se vám soška? Budete kterýkoliv z těchto předmětů objednávat? Budeme rádi, když se podělíte o své názory v komentářích, případně na našem Facebooku.

Sdílet: