Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Dlouho očekávaná Definitive Edition hry Shadow of the Tomb Raider byla právě oznámena novým trailerem!

 

 

Co tato edice hry obsahuje?

Krom základní hry se můžete těšit na všech 7 příběhových DLC včetně nových zbraní a outfitů. Navíc tato edice přináší exkluzivní "Croft Fitness" outfit. 

Nově se zbavíme "Outfit restriction", tzn. hráči budou moci zvolit jakýkoliv oblek ve všech lokacích. Tato možnost přibude pro všechny hráče po dohrání hry. 

 

Kdy definitive edice vyjde?

Vydání je naplánováno na 5.11. 2019 pro PC, xBox One a PS4. Verze pro Google Stadia vyjde později v listopadu.

 

Jak si Definitive edici pořídit?

Pokud jste si dříve zakoupili Shadow of the Tomb Raider Croft edition nebo jste majiteli Season Pass, máte upgrade na Definitive edition zdarma. Stačí jen stáhnout update v den vydání. Pokud máte pouze základní hru, můžete si zakoupit update na Definitive edici. A pokud zatím Shadow of the Tomb Raider nemáte, můžete si koupit Definitive edici rovnou (obsahuje základní hru + všechna DLC).

 


 

Zatím nebyla zmínka o osmém DLC, které nikdy nebylo oficiálně potvrzeno. Ve hře je pro něj však připravená kolonka a díky SteamDB víme, že se na něm pracuje. Toto DLC má údajně obsahovat Lařino sídlo. Outfit Croft Fitness by mohl být remake Tomb Raider 1 outfitu z Lařina sídla a zmiňované osmé DLC by tedy mohlo být součástí Definitive edice. Nic však není oficiálně potvrzené a jedná se tak pouze o naše dohady. 

Sdílet: