Video 20 Year Celebration

Pokud sledujete novinky ze světa Tomb Raideru, jistě víte, že se 11. října chystá vydání Rise of Tomb Raider 20 Year Celebration verze. Ta bude fyzicky dostupná pouze pro PS4, ale DLC se budou dát jak samostatně zakoupit i na PC a Xbox One, tak stáhnout v rámci Season pass. Aby fanoušci měli lepší představu, co se pro ně v říjnu chystá, bylo představeno video gameplaye těchto nových DLC. Pojďme se na něj tedy podívat více zblízka.
 
Video začíná ukázkou z Thin Ice (Tenký led), která ukazuje již tradičně akční pasáže z hlavní příběhové linie.
 
Dále se představuje DLC Blood Ties (Pokrevní pouta), které nám umožní poprvé po rebootu navštívit Croftovic sídlo a, jak vývojáři slibují, odhalí více o historii Lařiny rodiny i o tom, jaká Lara byla jako malá (toto se, jak můžete vidět ve videu, dozvídáme formou voiceoverů). Pro ty z vás, kteří neovládáte moc dobře anglický jazyk, dodáváme, že příběh tohoto DLC začíná dopisem, který Lara dostane. V něm jí její strýc přikazuje, aby do týdne vyklidila Croftovic panství. To si samozřejmě Lara nenechá líbit a vydá se do panství, aby prokázala, že je jeho právoplatnou dědičkou.
 
V Croftovic panství ještě chvíli zůstaneme, protože v něm se odehrává další DLC, Lara's Nightmare (Lařina noční můra). Jako noční můra také celé DLC rozhodně působí, protože v něm musíte bránit sídlo před hordami zombií (a jiných nepřátel, kteří nejspíš budou sloužit jako závěreční bossové ). A jak uvidíte, přežití nebude žádná hračka. 
 
Thin Ice - 0:00-3:35
Blood Ties - 3:35-8:40
Lara's Nightmare - 8:40-10:30


Sdílet: