Odhalte s námi tajemství sběratelské edice Rise of the Tomb Raider

Tato edice je věnována fanouškům, kteří hledají dokonalý detail a exkluzivní obsah vytvořený týmem Crystal Dynamics. A co že v ní teda můžeme odhalit?

 

Exkluzivní edice

 

* Hru Rise of the Tomb Raider pro Xbox One

* Exklusivní 30ti centimetrovou sošku Lary Croft, která vyobrazuje Lařino pátrání z její první velké expedice

* Sběratelský Steelbook

* Repliku Lařina koženého deníku

* Model Lařina náhrdelníku, jehož součástí je i přívěšek (její první archeologický objev) a šňůrka, která jí byla dána Conradem Rothem, jejím pozdějším mentorem.

 

Tato sběratelská edice bude dostupná v případě předobjednávek hry pro Xbox One přes stránky Tomb Raider Store, European Square Enix Store, a North American Square Enix Store. Na co si ale musíme dávat pozor? Bohužel pro nás, co Xbox One nevlastníme, máme trochu smolíka. Edice je dostupná jen pro tuto konzoli, takže i vy, co se pyšníte Xboxem 360, i vy máte smůlu. Zda bude kolekce dostupná i pro PCčkáře nebo vlastníky Playstationu 4 zatím není příliš jasné. To ukáže až čas. Co se týče Lařiny sošky, či jiného bonusu z edice, žádný z nich si nebude možno koupit odděleně. Vše je pouze součásti této edice. Co je však dobrou zprávou, edici bude možné zakoupit i v naší zemi. Bohužel se k ní však už nevztahují žádné předobjednací digitální bonusy.

Tak co? Co na to říkáte? Nalákalo Vás si koupit Rise of the Tomb Raider se speciální edicí? A líbí se Vám tato edice? Názory můžete psát do komentářů k článku.

Sdílet: