Lara a já - Andy

 

Co pro mě znamená Lara?

Inu,  jsem člověk, který když se zamiluje do určité věci, tak zkrátka jde skrze zdi, aby měl cokoliv s danou tématikou té věci - záliby

Lara je asi pro mě největší oblíbenkyně. Neumím si představit jediný den, aniž bych si o ní něco nového nepřečetl, abych se nepodíval na nové video o ní, abych si neposlechl nějaký soundtrack. Prakticky všude, kde to jde, mám její wallpaper. Notebook, mobil, FB, . . .

Jenže Lara je taková nyní motivace pro mě. Díky ní chci zkusit lezení po skalách, více mě zajímá historie a dějepis, a dokonce si v knihovně půjčuji různé knihy o různých mýtech. Prakticky, kdyby to šlo, tak si i koupím některé repliky, například cepín z Rebootu, maketu T-Rexe apod.

Nyní si plánuju koupit její plakát a pokusit se sehnat nějaké komiksy.

 

Moje první vzpomínka na Laru?

Na to si pamatuju do dneška. Jelikož jsem trošku mladší ročník, nemějte mi za zlé, když některé detaily nenapíšu.

Byl jsem tehdy na Slovensku a můj bratránek měl tehdy ultranovou konzoli (PS2?) a  si pamatuju, že na něm hrál původního TR.

Zrovna se snažil skolit všemocného tygra a přitom se snažil nenamočit ve vodě. Tygra se mu sice podařilo porazit, ale do vody skočil tak jako tak. Tehdy mě úplně ohromila tehdejší animace toho plavání a jak vylezla z vody.  byl samozřejmě unešen.

 

Jak mě Lara oslovila?

Na Laře si moc líbí taková ta odvážnost. V angličtině je pro to překrásné slovo Tough. Taky se mi moc líbí, jak se o ní spoustu věcí dá dozvědět. Marně jsem se snažil dohledat některé například oblíbené filmové postavy, o Laře se dá zjistit mnoho. Suprové jsou i její včas položené hlášky. Dost mě rozesmálo, když v novém (Reboot), při namáhavém vstupu do hroby vzkázala: ,, I hate Tombs! "

 

Jsem velice zapálený fanoušek do Tomb Raidera a Lary samotné, avšak samozřejmě se zajímám i o jiné věci, například automobily, hudbou, sportem, četbou apod. Chtěl jsem jen zkrátka říct, že mám mnoho koníčků a zálib :D