Tomb Raider Legacy - Secret of Babylon

Podívejte se na záznam ze streamu, ve kterém jsme v multiplayeru zkusili projít amatérský level Tomb Raider: Legacy z dílny LadyCroft (Arakanga & Pablo).

Hra se odehrává ve starověkém Babylonu a ujmete se v ní role Kraene, dcery člena řádu Lux Veritatis. Zní to povědomě? Mělo by. Příběh moc prozrazovat nebudu, abych nespoileroval. 

Pokud jste už některý z našich multiplayerů viděli, tak víte, že ne všechno funguje tak, jak má. A tak se můžete těšit třeba na 3 Kraene na jedné tyči (čas 21:45), Kraene hrající si na laně na centrifugu (28:50), či Kraene shazující své klony z útesů (velmi často). Bohužel ne všechny chyby jsou tak úsměvné. Hraní nám kazily především fixní kamery (příště je zkusíme zrušit) a pasti, které šly zdolat jen jednou (protože systém ukládání v multiplayeru je jiný, než u klasických TRLE levelů, takže se past neobnoví). Díky tomu jsme nemohli dohrát první level, který jsme z části museli přeskočit.

V levelu druhém se nám pak stalo, že jsme potřebovali 4 artefakty a ze 3 sebral každý hráč jeden - čímž se stalo, že by dveře nikdy nešly otevřít (aneb v multiplayeru musí 1 hráč sebrat vše). Trošku jsme teda podváděli (a obětovali Potkanku) a posunuli se do spodní části levelu zkratkou :D

 

Celkově doufám, že se vám naše multiplayerovské šílenství líbilo a že vás třeba navnadilo si Tomb Raider Legacy také zahrát.

Více o sérii Tomb Raider: Legacy a dalších plánovaných dílech se dozvíte u nás na webu.
Hru si zároveň můžete stáhnout a sami zahrát.

 

U streamu se omlouvám za počáteční kvalitu mikrofonu, do příště to vychytám. Na konci je video useklé z neznámého důvodu, Twitch se ho prostě rozhodl zaříznout. 

Sdílet: