Revenge of Osiris

Jednoho dne si Lara na aukci koupila egyptskou stélu. Díky ní byl ale Osiris uvězněn v podsvětí. Teď už mu nic nebrání uskutečnit svůj plán pomsty. Tedy skoro nic, protože se do věcí vloží Lara (a constantine s Potkankou), aby se pokusili Osirise a jeho plán na zničení Země zastavit.

 

Stáhnout level

 

Série má celkem 15 levelů a nám vystačila na krásných 10 streamů. Původně jsme ji našli náhodou, chtěli jsme si zahrát nějaký Halloweenský level. A vyklubala se z něj opravdu skvělá série!

Nejvíc se mi líbil level s letištěm, to bylo velmi dobře zpracované a takové realistické (stream 2). V egyptských částech bylo hodně lávy, a tak jsme často hořeli. Pak jsme se dostali do Farplane, a tam věci opravdu dostaly zajímavý ráz. Spousta teleportů a nekonečných propastí. Prozkoumali jsme vesmír a Osiridovu vesmírnou loď. No a závěrečný boss-fight stál opravdu za to! Velmi krásně zpracovaný, v amatérských levelech jsem ještě nic podobného neviděl.

Celkově hodnotím sérii velmi kladně, pracovalo na ní víc lidí a výsledek je opravdu znát. V singleplayeru bude určitě zajímavější a víc si ji užijete, takže rozhodně doporučuji! :)

 

 

Sdílet: