Magic Castle

Jako vánoční multiplayerový stream jsme se rozhodli zahrát si level z Lařina adventního kalendáře z roku 2005. Jeho autorem je masha a level nese název Magic Castle.

Stáhnout level

 

Příběh je takový, že Lara v opuštěných ruinách nalezne magickou hůlku. A protože je Lara jako vždy zvědavá, tak ji použije. Hůlka ji pak přenese do magického hradu, kde musí Lara řešit další hádanky.

A přesouvat pushblocky. Těmi je level opravdu napěchovaný. Krom nich nabídne zajímavé hádanky, krásnou zasněženou atmosféru a v první části spoustu soch andělů (Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.)

Líbila se mi možnost zaklouzat si na ledu, a pouštění rollingballu z kopce po vytvořené cestě bylo taky supr. Občas jsme však narazili na velmi těžké skoky, které jsem musel trochu ocheatovat, abych nebyl zaseklý půl hodiny. 

 

Na konci streamu jsme si ještě zkusili zahrát level Christmas Train, ale jelikož smrt pod vlakem znamenala rozbití kamery pro oba hráče, neměli jsme možnost jej dokončit.

 

 

Sdílet: