Christmas in Prague by AgentXP

Lara se v tomto vánočním levelu vrací do Prahy, aby ještě jednou prozkoumala Vasileyův byt, jestli tam při první návštěvě něco nepřehlédla. Level tak lehce navazuje na události Angel of Darkness a nabídne krásnou zasněženou Prahu se spoustou hádanek.

 

Stahuj level

 

Level vytvořila autorka AgentXP a je součástí Lařina adventního kalendáře 2019. Jak jsme již zmínili, příběh navazuje na události Angel of Darkness a zavede Laru zpět do Prahy. Lokace se rozhodně povedly - poznáváme místa, která jsme navštívili v Angel of Darkness, zároveň na nás dýchá atmosféra zasněžené Prahy. Budovy, fauna i flora - vše, co byste v Praze našli. Dokonce na náměstí narazíte i na stánek s rybou :) 

V levelu je ukryto celkem 30 secretů (vánočních ozdob) a když je najdete všechny, odemkne se vám bonusová lokace. V té pak můžete nalézt secret poslední, bonusový.

Celkově je level nenáročný, oddychový. Prakticky jsem za celé hraní neměl žádný větší zásek. Nepřátelé zde nejsou vůbec (aneb nač si kazit vánoční atmosféru střelbou). Až při hledání secretů se možná trochu zapotíte. Na streamu jsem je všechny našel díky tomu, že mi pomáhala sama autorka v chatu. Jinak bych tam bloudil o hodně víc.

 

 

 

 

Sdílet: