Brazilia a Brazilia Reloaded

V našem dalším multiplayerovém streamu jsme se podívali na dva levely od Pabla Fuentese - Brazilia a Brazilia Reloaded. Podařily se nám oba levely dohrát? S čím jsme nejvíc zápolili? A jak jsou si podobné, když se jedná o předělanou verzi jednoho a toho samého levelu? Který je ve výsledku lepší?

Oba levely jsou zajímavé a nejvíc na nich obdivuji krásnou hru s geometrií - stejné pasáže jsou využity více způsoby.

Na levelu Brazilia je vidět, že se jedná o starší kousek - jak geometrií, tak texturami. Je to vlastně Pablův první vydaný level. I tak nabízí jednu lokaci, která v Reloaded verzi nebyla, a která mi přijde nejlepší z obou dílů. Hádanky i nepřátelé jsou zajímavé, hudba skvělá. Jediné, co jsme opravdu nesnášeli, je podvodní bludiště, kde jsme nebyli schopni najít východ, natož ukrytou Zlatonku potřebnou k otevření dveří pro cestu dál.

Brazilia Reloaded je předělávkou prvního levelu a hned na první pohled je to znát. Je vidět, že jsou levely v základu stejné, ale tu je něco posunuto, tam je něco navíc... Celkově působí geometrie, textury i nasvícení krásným a modernějším dojmem. Chybí mi tu ta krásná lokace, ale jsou tu místo ní jiné, také zajímavé. Oproti první Brazilii přibyl dabing, takže vám Lara sem tam něco řekne, občas zaječí a na konci si promluví s tvorem, kterého zachránila. A to podvodní bludiště, co jsme v jedničce tak nesnášeli, je tu o dost lehčí :)


Pokud se vám levely líbily, můžete si je stáhnout z webu TRLE.net:

 

Sdílet: