Back to Basics 2018 (Space) - Hope of Meridian

Nejnovější Back to Basics vyslal Laru do vesmíru. Co všechno jsme viděli a jaké překážky jsme na planetě Meridan museli v tomto levelu od Mr XY překonat?

 

Stáhnout level

Back to Basics 2018 - Space

 

První dojmy - nádherné prostředí, skvělá hudba. Zvuky přístrojů, když se k nim přiblížíte. I když osobně nemám vesmírnou tematiku rád, tento level mne opravdu nadchnul. Na začátku prozkoumáváte vesmírnou základnu, která se zdá být opuštěná. Postupně ale zjišťujete, že všichni členové zmutovali a vám nezbývá nic jiného, než se s nimi utkat.

Hádanek jsme moc nepotkali, spíš šlo jen o vyřešení, jak postupovat dál - najít cestu, zatáhnout páku, otevřít si cestu dál. Level nabízí i technicky zajímavé věci - například teleporty nebo číselné kódy k odemčení dveří. A právě číselné kódy se nám staly osudnými - po jejich použití byla totiž druhá Lara teleportována do té, která kód použila. A od té doby nešla druhá Lara vůbec ovládat a jen byla vláčena první Larou a strkala jí z cesty, jak se do ní snažila vměstnat. Evidentně tvůrci multiplayeru zatím nepočítali s možností využití kódů v levelech. 

Chyba je to možná vtipná, ale bohužel prakticky zničila jakoukoliv hratelnost, a tak jsme level nemohli moc dál prozkoumávat. I tak na videu uvidíte dost, snažili jsme se odehrát, co se dalo. Ke konci jsme dokonce použili vesmírné vozítko a zajeli si do nové lokace. 

 

Sdílet: