Back to Basics 2016: Lara Croft and the Forty Thieves

Záznam constantinova streamu amatérského levelu Lara Croft and the Forty Thieves, který se umístil jako třetí v soutěži Back to Basics 2016 s tématem Persie. Autorem levelu je chronicles5.

Level má opravdu krásné a zajímavé lokace, sem tam nějaká časovka a pár krutých pastí. V druhé části se můžete těšit na daleko větší počet pastí a nepřátel. Podíváme se do hodně nových lokací a na závěr si užijeme dva souboje s bossem v sídle loupežníků. 

Pokud vás level zaujal, můžete si ho stáhnout z TRLE.net, nebo si prohlédnout všechny levely z Back to Basics 2016.

 

Oproti předchozímu streamu jsem vychytal technické problémy (nefungující chat, špatná kvalita zvuku), ale na začátku streamu se objevil nešvar jiný - ozvěna. Vydržte cca půl minuty a vše bude v pořádku. 

 

 

Ještě přikládám výsledné statistiky, které ukazují, jak jsme si vedl. Čistý herní čas byl necelé 4 hodiny (dva streamy po 2 hodinách). Ty úplatkové mince opravdu šly použít u muže, kterého jsem střelil do obličeje, jen se dle návodu muselo stát dál od něj. Výsledek měl být ten, že by mi otevřel dveře, kterými bych se dostal na první náměstí z levelu - abych mohl jít lovit neobjevené secrety. Toto jsem však vyčetl z návodu až po dohrání levelu (nekoukal jsem na návod předem ani během streamu), takže jste o to byli ve videu ošizeni.

Lara Croft and the Forty Thieves

 

A na závěr se vás pokusím nalákat na příští stream, který bude ve znamení kreativity! Chystám se zkusit hru Passpartout: The Starving Artist. Ve zkratce - hrajete jako začínající umělec v pařížských ulicích. Reálně na svém PC kreslíte obrazy, které si pak může některá herní postavička koupit. Záleží jen na vás, jestli si vyděláte tolik, že si otevřete své studio, nebo zůstanete na ulici do konce života.

A aby to nebylo tak jednoduché, všechny mé obrazy budou s Tomb Raider tematikou! Přijďte se v neděli 24.9. v 18:00 podívat na náš Twitch a pište mi do chatu, co za tombraiderovské výtvory mám nakreslit :)

 

 

 

Sdílet: