Back to Basics 2013 (Northern Legends) - Septentrion

Level Septentrion od autora eRic se stal vítězem Back to Basics 2013.Od tohoto autora už jsme hráli level z Peru, takže kvalita byla zaručena.

Hned od začátku jsme věděli, že to nebude jen tak obyčejný level. Věci se aktivovaly a deaktivovaly zdánlivě náhodně, stačilo někam skočit, stoupnout či se náhodně mihnout kolem nějakého sektoru. Brzy jsme se ztratili v tom, co má být odemčeno, a co jsme odemkli omylem pomocí DOZY. Vše se s postupným hraním stupňovalo a od půlky streamu jsem začal strategii Let's GO! a snažili jsme se nějakým záhadným způsobem dostat dál, i když jsme v dané lokaci ještě neměli být.

Výsledkem je, že jsme dohráli level, aniž bychom některé lokace prošli, a po dohrání jsme začali zkoumat "skrytou lokaci", o které jsme po půl hodině zjistili, že měla předcházet lokaci finální a my ji nějakým omylem přeskočili úplně.

Celkem to byl level opravdu šílený, ale nádherný. Hodně časovek, pár nepřátel, šílené věci s triggery. Takto komplexní level už jsem dlouho neviděl a rozhodně ho doporučuji.

 

Sdílet: