Back to Basics 2006 (Asia) - The House of Kuan-Yin Lo

Druhý díl Back to Basics nás zavedl do Asie, a vítězným levelem byl nádherný počin s názvem The House of Kuan-Yin Lo od Isis. 

Level je plný zajímavých a vražedných pastí, a bez ukládání bylo opravdu těžké jím projít. Prostředí je ale překrásné a velmi pěkně navržené, vše se točí kolem ústřední lokace - nádvoří, a hráč postupně prozkoumává budovy kolem. Level obsahuje spoustu časovek (v multiplayeru hračka) a pastí, které opravdu nechcete potkat (ne až taková hračka). 

Hráli jsme ve třech (constantine, Potkanka a Nate) a bohužel se Nateovi povedlo spustit závěrečnou fly-by dříve, než jsme level dohráli (nevěděl, že tam ještě nemá chodit). My s Potkankou jsme se po streamu ale ještě zdrželi a level dohráli znovu, i s lokacemi, které ve streamu neuvidíte. Představu získáte z přiložených screenshotů. 

Celkově nám level zabral něco kolem 2 hodin času, což je na Back to Basics opravdu hodně. Pokud se vám líbí, koukněte na stránku Back to Basics 2006 a stáhněte si jej také (nebo jiný level z tohoto ročníku).

 

Sdílet: