Ancient Artifact

Lara se při hledání Svatého grálu podívá do zapomenuté irské vesničky, Poseidonova chrámu, Paříže a chrámu Osirise. O krok napřed je ale francouzská rivalka - archeoložka Brijett. Podaří se Laře (a Potkance s constantinem) Svatý grál najít?

 

Stáhnout level

 

Celkem v sedmi levelech (a šesti streamech) projdeme sérii lokací se složitými hádankami. Krom druhého levelu (Submarine) jsou všechny lokace velmi krásně navržené a obtížnost se level od levelu stupňuje. Škoda té ponorky, která do celé série moc nesedí a hratelnost v ní je spíše zbytečné natahování herní doby.

Série je dost stará (vydaná roku 2007), ale i tak nabízí velmi zajímavé prvky. Extra body bych dal za použití klasických pastí v Egyptě, třeba takové řetězy nebo ta ozubená kola při šplhání po tyči jsem v mnoha levelech neviděl. Efekt deště v Paříži je dokonalý, malá animovaná textura kapek na chodníku opravdu udělá hodně. Nejvíce se mi asi líbily levely s Poseidonem, lokace byly opravdu hezky navrženy. I když ty egyptské pasti daly taky zabrat. 

Rozhodně celou sérii doporučuji, v singleplayeru se vyhnete všem multiplayerovým chybám. Celkově jsme se sérií strávili krásných 9 hodin, ale těžko říct, zda v singleplayeru zvládnete vše rychleji, či vám to naopak zabere víc času.

 

 

 

 

Sdílet: