Představení hry Lara Croft and the Temple of Osiris

Lara Croft and the Temple of Osiris navazuje na úspěšný díl Lara Croft and the Guardian of Light, který byl jakousi odbočkou od hlavní série Tomb Raider. Přinesl pohled z jiného úhlu a především multiplayer, což se ukázalo jako velmi dobrý krok.

Lara Croft and the Temple of Osiris

Příběh nás zavede do Egypta, kde byl odhalen chrám boha Setha. Seth se ujal vlády nad Egyptem poté, co zabil svého bratra Usira a rozházel části jeho těla po celé zemi. Lara Croft se vydává prozkoumat nově objevený chrám s úmyslem nalézt bájnou hůl boha Setha. V chrámu se však setkává s archeologem Carterem Bellem, se kterým nemá zrovna dobré vztahy. Společně v chrámu objeví uvězněné bohy Hora a Eset (syna a manželku Usira), a společně se vydají Usira osvobodit, s jehož pomocí mohou porazit Setha. 

Jak již bylo zmíněno, přináší hra kooperativní režim až pro 4 hráče. Hádanky v jednotlivých levelech se přitom mění dle počtu hráčů, aby je bylo možno překonat pouze s náležitou spoluprácí. Jako v předchozím díle si hráči na základě získaného skóre v každém levelu odemykají lepší zbraně a bonusy.

Hra vyjde pro Xbox One, Playstation 4 a PC. Datum vydání není znám, ale je označován jako "Coming soon", tedy "již brzy" :)

 

 

 

Sdílet: