Souhrnné info o Lara Croft and the Guardian of Light

Crystal Dynamics, dceřinná společnost holdingu Square Enix Europe, oznámil 4. března novou hru Lara Croft and the Guardian of Light, která je vyvíjena právě studiem Crystal Dynamics.

"Pro Crystal Dynamics se jedná o opravdu vzrušující projekt, vytváříme něco úplně nového a odlišného od toho, co by hráči mohli očekávat. Lara Croft je opravdovou ikonou videoher. Věříme, že přineseme skutečně originální herní zážitek." řekl Darrell Gallagher, hlavní manager studia Crystal Dynamics.

Lara Croft and the Guardian of Light nabídne multiplayerovou akci (vzpomínáte na informaci, že studio CD shání vývojáře pro multiplayer?). Jedním z hlavních rysů hry by měla být spolupráce. Druhou postavou hry je Mayský domorodec Totek.

Multiplayer bude možný jak na jednom PC, tak přes síť. Singleplayer je samozřejmostí.

Ve hře se objeví fixní kamera, která bude zabírat plochu shora. Nepřátelé se budou objevovat ve větším množství a za každé jejich zabití se nám budou přičítat body.

Tato adventura by měla nabídnout přibližně 6 hodin zábavy a vydání je plánováno již na toto léto. Jako dostupné platformy jsou uváděny Sony PlayStation 3, Microsoft Xbox 360 a PC.

Hra se bude prodávat za 15 dolarů, distrubuovaná bude pouze elektronicky, tzn. že si ji budeme moci legálně stahovat.

V současné době vyvíjí Crystal Dynamics souběžně dva projekty. Jedním je právě tato hra, tím druhým je pokračování TR série, čili Tomb Raider 9.

Sdílet: