Tomb Raider: Survivor’s Crusade

Pro ty z Vás, kteří sledují i Lařiny komixové dobrodružství máme dobrou zprávu. Crystal Dynamics totiž spojil síly s Dark Horse a navazují novými díly na události po Rise of the Tomb Raider. Nová série se jmenuje Survivor’s Crusade  (Výprava přeživšího) a její první číslo, z celkových čtyř, bude v prodeji již 22. listopadu.

Na sérii pracují lidé z branže jako Jackson Lanzing a Collin Kelly (Joyride, Hacktivist) Ashley A. Woods (Ladycaste, Nibe), nebo třeba Michael Atiyeh (Conan the Slayer, Predator vs. Judge Dredd vs. Aliens). Obálku k prvnímu číslu, kterou můžete pod článkem vidět, vytvořila Hannah Fisher.

Fanoušci, kteří by měli zájem střetnout se s celým kreativním týmem osobně a získat třeba podpis, mají možnost na Comic Conu ve čtvrtek 20. července v San Diegu.

V Tomb Raider: Survivor’s Crusade bude Lara řešit nedokončené záležitosti. Poté, co čelila Trinity na Sibiři, je odhodlána rozlousknout záhadu za smrtí jejího otce. Jde až k vlastním hranicím, následujíc vodítka, která ji vedou spíše k novým otázkám, než k odpovědím. Lara je odhodlána obětovat naprosto vše, jen aby odhalila pravdu.

Sdílet: