Lara Croft: GO na PS4, PS Vita a Steamu

Pro všechny příznivce mobilní hry Lara Croft: GO máme skvělou zprávu. Nově si hru zahrajete také na PlayStation 4, PlayStation Vita a na počítačích přes účet Steam! Hra je na všech nových platformách dostupná od prosince.

Krom všech levelů, které jsme mohli vidět již na Android a iOS zařízeních se můžeme těšit i na novou kapitolu "Mirror of Spirits", která je inspirována sídlem Croft Manor a setkáním Lary s Doppelgangerem. Tato kapitola tak nabídne nové hádanky, herní mechanismy, achievementy a trofeje. Navíc, pokud vlastníte hru na PS4 i PS Vita, vaše savy budou sdílené mezi oběma zařízeními.

Mirror of Spirits

Mirror of Spirits je nová kapitola, která nabídne 25 nových hádanek a jeden nový oblek pro Laru. Prozatím je tato část hry dostupná pouze na PlayStation zařízeních, hráči na PC si musí počkat do 3. března 2017.

Příběh se odehrává v Lařině panství, které je roztříštěno mezi reálným světem a světem duchů. Za toto roztříštění může artefakt Mirror of Spirits (Zrcadlo duchů), který Lara omylem aktivovala ve svém salonku s trofejemi. Hra tak nabízí surrealistické prostředí a zapeklité hádanky. Zároveň obsahuje spoustu narážek na klasické Tomb Raider díly.

 

 

 

 

Sdílet: