První teaser a poster

Konečně jsme se dočkali prvního teaseru a posteru k připravovanému Tomb Raider filmu s Alicií Vikander v hlavní roli. Na plakátu si zároveň můžeme všimnout nového loga filmu.

Tomb Raider 2018 Alicia VikanderPoster toho sice moc neukazuje, i tak lze na něm ale najít mnoho zajímavostí. První nás zaujme nové logo filmu, které se nedrží herní předlohy. Osobně se mi logo líbí, ale zároveň ukazuje na to, že bude Lara používat luk a šípy.

U výbavy ještě chvilku zůstaneme, Lara totiž v ruce drží svůj cepín ze hry Tomb Raider (2013) a Rise of the Tomb Raider. Velké překvapení to není, jen to potvrzuje propojení se hrou a příběhem z Yamatai. Ten nejspíš vidíme vyčuhující z moře a mlhy v pozadí plakátu.

Lara s obvazy a škrábanci je další náznak toho, že nás čeká podobný příběh, jako ve hře. Co mne však velmi zaujalo je absence Lařina přívěšku, který byl ve hře dost propagován a stal se tak jedním ze symbolů nové Lary. 

A posledním zajímavým faktem, kterého jsem si na plakátu všiml, je informace o tom, že bude film dostupný i ve 3D. Toto je dle mého novinka, ale rozhodně se 3D efekty k některým scénám ze hry hodí.

 

Z následujícího krátkého teaseru je pak jasné, že plnohodnotného traileru se dočkáme již zítra!

 

 

Pokud chcete sledovat všechny novinky o filmu, dejte si do hledáčku následující sociální média:

 

A jak se nový poster líbí vám?

Sdílet: