Propagace filmu

S tím, jak se blíží světová premiéra nového Tomb Raider filmu s Alicii Vikander v hlavní roli, přichází i vlna nových obrázků, plakátů, propagačních předmětů, rozhovorů a všeho, co vás napadne. Pojďme si spolu zrekapitulovat události posledních dní.

Všechno to započalo novým posterem s Alicii Vikander, který se objevil na oficiální facebookové stránce filmu.

oficiální poster

Krátce na to se objevila Alicia v rámci propagace filmu na akci CCXP 2017 v Sao Paulu v Brazilii, kde se setkala s fanoušky, tiskem a promluvila nejen o Tomb Raideru, ale i svých dalších projektech. A jak to všechno vypadalo se můžete podívat v naší galerii (foceno 9.12.2017), či ve videu (točeno 11.12.2017) pod galerii.

Alicia Vikander Sao Paulo

 

Aby toho ale nebylo málo, objevila se i nová obálka magazínu Total Film, na níž je vyobrazena Alicia v roli Lary Croft a který bude v prodeji od 22.12.2017. Mimo jiné bude obsahovat několik nových screenů z filmu, či obsáhlé interview. Opět k náhledu v naší galerii.

Total film magazín

 

Tak co na to říkáte? Navnadilo vás to na nový film? Jeho premiéra bude již 16. března 2018, tedy za méně, než čtvrt roku. Vaše názory nám můžete napsat do komentářů.

Sdílet: