Nové plakáty, nová arkáda

S tím jak se blížíme k datu vydání nového filmu, noří se na nás spousta novinek a věcí, které filmu dělají propagaci. První novinkou jsou jednoznačně nové postery a to rovnou hned tři. Na prvních dvou můžete vidět Alicii Vikander v běhu a pak z profilu se svým typickým cepínem. Třetí je už poněkud specifičtější, poněvadž je na něm vyobrazen herec Daniel Wu a je v čínštině.

V Číně se nyní propagace filmu značně zintenzivňuje, protože právě tato země je považována za jeden z hlavních trhů, které mají zajistit společnosti WB zisky. Navíc v rámci boje proti tamějšímu filmovému pirátství bude mít Tomb Raider premiéru již o několik dní dříve a to 8. března. Uvidíme, jak na to zareagují piráti ze západního světa. Připomínáme, že my ostatní si budeme muset počkat až do března 16.

Mimo to byla ale také ohlášená nová arkáda, která by měla být během několika příštích týdnů umístěna v zatím nespecifikovaných D&B (Dave nad Busters – americký řetězec restaurací). Hra se má nést ve stylu známých časových stříleček, jakými jsou Time Crisis, či House of the Dead, jenž jsme si mohli zahrát i u nás v Česku. Uvidíme, zda si budeme moct tuto novou TR arkádu zkusit i my. Zatím nám nezbývá nic jiného, než se podívat na pár obrázků.

Sdílet: