Vánoční

Christmas Train

Vánoční
constantine - 25.12.2018 11:25
Christmas Train

Vlakových levelů moc není. Když jsem tedy narazil na jeden, který je navíc vánočně zaměřený, věděl jsem, že si jej musím zahrát!

Winstons Christmas Calamity

Vánoční
constantine - 30.12.2015 12:06
Winstons Christmas Calamity

Pokud jste se někdy chtěli podívat do Lařina panství v době vánočních svátků, máte jedinečnou příležitost v tomto nádherném levelu.

LB Advent Calendar 2010 - Lonely Christmas (Platinum Edition)

Vánoční
figurka Lara - 10.12.2013 18:22
LB Advent Calendar 2010 - Lonely Christmas (Platinum Edition)

Alice byla mladá dívka, žijící ve svém malém bytečku v centru města. Byla krásná, bohatá, slavná a vždy dostala vše, po čem její srdce zatoužilo. A co chce nyní? Boty. Ty krásné, nové a luxusní boty z obchůdku na rožku ulice. Jaké je ale její překvapení, když zjistí, že botky jsou vyprodané. A to jsou Vánoce! Mohlo se stát ještě něco horšího? Přežije Alice tohle ponížení? Podaří se jí získat boty, po kterých tolik touží? A podaří se jí sbalit toho chlápka odvedle, co jí přišel tak sexy? Na všechny tyto otázky, které už vám pravděpodobně dumají v hlavě a proto zbytek téhle recenze už ani nevnímate, naleznete odpověď, pokud se pustíte do tohoto povedeného, vánočního dílka, které je sice svým vydáním staršího data (ano, je to už jeden rok), ale zpracováním je rozhodně nadčasové.

Hanukkah Revised

Vánoční
Arakanga - 10.12.2013 18:20
Hanukkah Revised

Ačkoliv jsou Vánoce již dávno za námi, ve dnešní recenzi bych se chtěla zaměřit na jeden level, který byl vytvořen pro Vánoce roku 2009. Nemusíte se ale bát, že by na vás na konci srpna čekali sněhuláci, dárky nebo ozdobený stromeček. Ne, Hanukkah (nebo také Chanukka) Revised je zaměřeno na židovský Svátek světel, v češtině známý jako Chanuka. Jak jste si nejspíš všimli podle názvu, jde o remake levelu Chanukkah z roku 2003. Pojďme se tedy s tímto odpočinkovým a přívětivým dílem seznámit blíže.

Swiss Xmas 2

Vánoční
figurka Lara - 10.12.2013 18:13
Swiss Xmas 2

Jak už se stává každým rokem, Agnes pokračuje ve své tradici a pro nás, hráče amatérských levelů, opět vytvořila něco s vánoční tématikou. Vše začíná velmi zajímavě a to v momentě, kdy Lara stojí ve vrcholcích nějakých hor. Kdo zná její tvorbu, tak se zarazí, sleduje kamerovou sekvenci a najednou si řekne: „Počkat, tohle už jsem jednou viděl! Vždyť to je jeden z jejich starších levelů!“ V tom se kamera vrací k Laře, která vše utne a řekne něco v němčině. Já sice moc netuším co říká (má němčina je na bodu mrazu), ale mám pocit, že je to něco ve stylu: „Stop! Tohle už tu jednou bylo!“ a hra se tak přesune úplně do jiného levelu - do Swiss Xmas 2!