Swiss Xmas 2

 

Autor: Agnes
Stáhnout

Jak už se stává každým rokem, Agnes pokračuje ve své tradici a pro nás, hráče amatérských levelů, opět vytvořila něco s vánoční tématikou. Vše začíná velmi zajímavě a to v momentě, kdy Lara stojí ve vrcholcích nějakých hor. Kdo zná její tvorbu, tak se zarazí, sleduje kamerovou sekvenci a najednou si řekne: „Počkat, tohle už jsem jednou viděl! Vždyť to je jeden z jejich starších levelů!“ V tom se kamera vrací k Laře, která vše utne a řekne něco v němčině. Já sice moc netuším co říká (má němčina je na bodu mrazu), ale mám pocit, že je to něco ve stylu: „Stop! Tohle už tu jednou bylo!“ a hra se tak přesune úplně do jiného levelu - do Swiss Xmas 2!

 

Příběh

Tak ten zde není v podstatě žádný. Jde jen o to dohrát pohodový Vánoční level a dostat se tak na místo plné dárků umístěných okolo vánočního stromečku.

 

 

 

Lokace

Tou je zde nějaké městečko. Netušíme, kde se nachází, ale v podstatě nás to ani trápit nemusí. Ulice jsou svátečně vyzdobeny, ovšem na to, že jsou Vánoce, zde chybí sníh. Možná to Agnes vzala aktuálně a řekla si, že když jsou Vánoce bez sněhu, tak by si to mohla ve stejném stylu užít i Lara :D Krom ulic se také podíváme do nějakého nádvoří s bazénem uprostřed, či navštívíme pár domků a skladišť.

 

Hádanky

Ty jsou zde, až na jednu absolutní nelogičnost, kterou bych považoval možná i za chybu, velmi jednoduché. Ve velké míře je to o tom - najdi klíč, otevři dveře a jdi dál. Nebo - najdi revolver, něco rozstřel a projdi nově otevřeným propadlem. Hádanky opravdu nejsou postaveny na stylu: OMG, co teď budu dělat! Prostě jednoduchý, pohodový level. A když nevíš, tak se dívej nahoru, tam se odpověď většinou najde.

 

 

Nepřátelé

Žádní nejsou.

 

Hratelnost

Ta je, jak už to bývá zvykem u této autorky, velmi dobrá. Prostě jak jednou začnete, tak neskončíte, dokud to nedohrajete. Pokud se tedy dostanete přes onu nelogičnost, jež jsem zmínil výše.

 

Závěrem

Co tedy říci závěrem. Snad jen, že tento level je velmi pohodový a určitě vám pomůže zkrátit si dlouhé zimní večery. Přeji tedy hodně štěstí a pěkně strávený čas u levelu Swiss Xmass 2.

Sdílet: