Domov

MBog: Pierre's Christmas Adventure (A Very Pierrson Christmas)

Po delší době přicházíme s další video recenzí, nebo spíše nepodařeným pokusem odehrát level bez návodu. Selhali jsme? Ano. Ale přesto se máte na co těšit.

Lara's Mansion

Domov
Arakanga - 10.12.2013 18:38
Lara's Mansion

Dnes se podíváme na level, který je vytvořený pro výzvu 20x20. Jde tedy o level úsporný místem, ale herním časem, který mnoho rozlehlejších levelů strčí s přehledem do kapsy. Prezentuje nové možnosti, které do tvorby levelů uvádí TRNG. Je strašidelný, je frustrující a je v něm milion a jeden klíč – a vy je musíte všechny najít. Dámy a pánové, Klona: Lara’s Mansion.

Ghosts of Croft Manor

Domov
Arakanga - 10.12.2013 18:24
Ghosts of Croft Manor

Každý tvůrce amatérských levelů si alespoň jednou za svou tvůrcovskou kariéru řekne, že by bylo fajn udělat level Lařina panství. Je to krásná lokace, známá všem, ale přesto se v ní dá vymyslet mnoho inovací. Navíc tvůrce nemusí vše vymýšlet od základu, má alespoň rámcovou představu, jak by level měl vypadat. A tak není překvapením, že na trle.net alaraslevelbase.org najdeme spoustu domácích levelů – lepší i horší. Dnes se společně podíváme na dvojlevel (The Zodiac Ritual a Ghosts of Croft Manor), který se v kategorii Lařina panství řadí nejen k nejlepším, ale také k nejoriginálnějším.

Burning Croft Manor (Demo)

Domov
Pablo - 10.12.2013 18:18
Burning Croft Manor (Demo)

Páni, řekne si hráč, jež spatří název tohoto levelu. Lařino hořící sídlo, to tady přece ještě nebylo, pokud však nepočítáme Tomb Raider: Underworld. Jak to ovšem může vypadat v designu původních her? Hráč, celý zvědavý, stáhne si onen level a těší se, až si ho spustí. Hra se tedy spustí, na pohled to vypadá hezky, alespoň ze začátku a ejhle. Něco je tu velmi špatně.

The Chamber

Domov
Arakanga - 10.12.2013 18:18
The Chamber

Každý dovede ocenit level, který má rozlehlá prostředí. O něco podobného se snaží většina autorů. No, dnes se podíváme na dílo, které je protějškem výše zmíněných. Vše se totiž odehrává v jediné komnatě. Primitivní, myslíte si? Ale právě naopak!