Novoroční přípitek 2019

Pojďme si v našem tradičním virtuálním přípitku zrekapitulovat uplynulý rok a podívat se na to, co nás čeká v roce nadcházejícím.

 

Tomb Raider ve světě

Pro Tomb Raider byl rok 2018 opravdu skvělý. Dočkali jsme se nového filmu, nové hry. Vyšly poslední díly Tomb Raider Archives (i v češtině), vyšla nová knížka (Path of the Apocalypse - zatím jen v angličtině). Dočkali jsme se vydání Tomb Raider Suite (hudební předělávka soundtracků k TR1 - 3). 

A co nás čeká v roce 2019? Vyjde ještě 5 DLC pro Shadow of the Tomb Raider. Můžeme se těšit na první oficiální Tomb Raider omalovánky. Zároveň se chystá projekt The Dark Angel Symphony (přepracovaná hudba z TR4-6). Těšit se můžete také na nové figurky s Larou, například tu z TR3

 

A jak je tomu na Ladycroft.cz?

V minulém roce jsme toho stihli opravdu hodně. Pokračovali jsme v našem projektu Lara's diary, který je nyní dostupný ve 3 jazycích. Podívali jsme se do Londýna na představení Shadow of the Tomb Raider. Uspořádali jsme několik srazů fanoušků Tomb Raider, na jednom dokonce proběhl velký Tomb Raider Pub Kvíz

A co nás čeká letos? Plánujeme spustit několik nových projektů. První už je vlastně venku - Tomb Raider drawing challenge. Další oznámíme v brzké době, máte se určitě na co těšit :)

Budeme nadále pokračovat v pravidelných TR streamech, psaní deníku, nadále budeme informovat o TR novinkách ze světa i z Česka. Nezanevřeme ani na srazy, na kterých si můžete zahrát naše unikátní srazové hry. A především - budeme tu pro vás :) 

 

Za celý tým vám všem tedy přeji krásné vykročení do roku 2019, spoustu pohody, hodně nalezených secretů, navštívených lokací a pokořených výzev :)

 

Sdílet: