Na stažení

Skoro po 18ti měsících jste se konečně dočkali a Tajemství Babylonu (první část amatérské hry Tomb Raider: Legacy) spatřilo světlo světa. Skládá se z pěti levelů, dva z nich jsou hratelné. Čili, celou hru tvoří Menu, Intro (něco jako úvodní video), Volba (hratelný level), Na útěku (hratelný level) a Outro (závěrečné video). Doufáme, že se vám hra bude líbit :o)

POZNÁMKA: Sledujte Outro pečlivě. Slovo, které je vyryté ve stěně, je heslo k bonusovým materiálům, které tu budou uveřejněny příští týden.

Pozor na tyto chyby:
Hra spadne, pokud se z levelů Volba nebo Na Útěku přesunete do menu (hra zamrzne, kamera zaletí do zdi, následně hru musíte ukončit přes správce úloh). Pokud někdo víte, proč se tato chyba objevuje, prosím, napište nám na legacy@ladycroft.cz. A jestliže tedy hru chcete ukončit, použijte zkratku ALT + F4, děkujeme.

Hra je kompletně v českém jazyce. Pokud si chcete stáhnout anglickou verzi, navštivte anglickou sekci - download.

Prosím, zašlete nám své hodnocení hry na e-mailovou adresu legacy@ladycroft.cz, budeme vděční za každou zprávu, co napíšete. Neostýchejte se nám sdělit, co se vám líbilo a co ne, jestli jste našli další chyby a podobně. Je to velmi důležité pro to, abychom mohli další části Tomb Raider: Legacy zlepšit tak, aby se líbily i vám.

První část
Druhá část
Třetí část

Omlouváme se za rozdělení hry do tří částí, ale jsme omezeni možnostmi našeho hostingu. Poté, co je stáhnete, pouze rozbalte archivy a spusťte instalaci. Hra bude nainstalována na váš počítač a můžete začít hrát.

Přejeme vám příjemný herní zážitek :o)

Sdílet: