Tomb Raider Events: The Haunted House

Název levelu: Tomb Raider Events: The Haunted House (stahujte ZDE
Autor: LGG_Production
Autoři let's playe: Hrál Pablo, kritizovala ho u toho Arakanga
 
Už je to delší doba, co jsme s Pablem otestovali tento level. Nevybavím si, proč přesně jsme se do něj dali, ale u jednoho z kávových sezení jsme stáhli tento hororový level a zatímco se Pablo posadil ke klávesnici, já seděla vedle něj a radila jsem mu, jak má hrát (čili jsem do něj vlastně jen ryla). Pojďme si tedy říct pár slov na úvod k tomuto podařenému Halloweenskému levelu (a skutečně jen pár slov, protože necháme video mluvit za nás). 
 
První, co je nutné zmínit, je, že tento level má na trle.net dost vysoké hodnocení. Dostal přes 8 bodů z 10, a to rozhodně právem. Jak jsme se mohli přesvědčit při prvním pohledu, autor si velmi vyhrál s atmosférou a celkovým zpracováním. Textury a nasvětlení jsou prvotřídní, dokonce zasadil do levelu i zrcadlo, a to do podlahy hlavní haly. Autor také použil různé pokročilé postupy, jako třeba portály nebo tvorbu vlastních animací a objektů. Velmi kvitujeme, že se vše odehrává v jedné velké lokaci, kterou postupně procházíte, nejedná se tedy o level, kde byste museli přebíhat velká prostranství sem a tam, ale v žádném z nich se toho moc neděje. V levelu se dají nalézt i secrety, které vypadají jako malé dýně. Jediné, na co jsme si oba stěžovali, byly hnusné zvuky koberce, což je ovšem subjektivní pocit, plus za ně vlastně autor nemůže (protože, jak uslyšíte ve videu, ty jsou základní). 
 
Náš let's play pokrývá cca první půl hodinu hry, takže se nemusíte bát, že by vám vyzradil celý příběh a herní styl levelu. 
 
Sdílet: