Postavy

Pojďme si zde představit pět hlavních hrdinů, kteří se rozhodli, že stráví týden na chatě.

 

Emily Fraiman
Hlavní hrdinka, které patří samotná chata. Na tomto místě vyrůstala a v dětství zde prožila mnoho krásných chvil. V minulosti přišla o přátele a bylo pro ni velmi obtížné najít si nové. Má špatnou paměť (nevzpomněla si, že má klíče připevněné na ruce) a občas pronese nelogické věty (scéna, kdy se vrací z hledání Petera. Jay:„Našla jsi ho?" Emily:"Ne a ty?“ Jay: „Ano, mám ho schovaného v kapse!“).

Jay Rothery
Z celé skupiny asi nejvážnější a nejrozumnější osoba. Když se někdo hádá, snaží se spor urovnat. Veškeré situace řeší s chladnou hlavou. Čas od času pronese sarkastickou poznámku. Možná a právě jen díky němu tahle skupina držela pohromadě tak dlouho.

Paul Brockwelski
Věčně nespokojený (scéna s postelí „To si děláš prdel“), vyhledávající spory a hádky, neochotný pomáhat. Příliš inteligence též nepobral (v momentě, kdy najde Kuchařovo tělo, si namočí ruky až po lokty jeho krví, čímž se stane hlavním podezřelým). Jinak je ale hodný.

Johny (Kuchař)
Paulův spolužák. Miluje vaření a vše co souvisí s kuchyní. Sám toho však moc nenamluví. Nikdy by nikomu neublížil (ve scéně, kdy ho zabíjí, se ani nebrání). Nikdo nezná jeho příjmení a  to pro všechny zůstane také velkou záhadou. Panikaří v nevhodných situacích (scéna s vařečkou).

Peter Evesleigh
Ze všech postav zřejmě nejoptimističtější. Miluje přírodu a rád ji navštěvuje. Možná právě to se mu stalo osudným. Hádek se neúčastní a celkově se snaží ve všech udržet dobrou náladu.

Sdílet: