Postavy

Dovolte, abychom vám představili postavy Lara and her Friends...

 

Velmi dobře zamaskovaná LARA CROFT:

Světoznámou dobrodružku není snad ani třeba představovat, že? ...nebo asi ano, protože se od svého posledního dobrodružství velmi změnila. Neustálé pronásledování fanoušky Laru donutilo, aby se stala mistrem převleků a maskování. Toto umění ovládla tak dobře, že ji skutečně nikdo nepoznává – dokonce ani vývojaři z Crystal Dynamics.

 

 

KURTIS TRENT, který změnil svůj vzhled:

Osud nebyl Lovci démonů nakloněn. Od momentu, co se mu podařilo vzpamatovat se ze zranění, které mu způsobila Boaz, je Kurtis Trent neustále v pohybu. Neodvažuje se zastavit, neodvažuje se zůstat déle na jednom místě...proč? Protože ho jinak dostihne ONA.
 

...WINSTON? JEEVES:

Lařin věrný sluha, jasně dokazující, že některé reklamy na kosmetické výrobky nejsou lživé  – na svých 80+ let vypadá dobře, že? Nutno ovšem dodat, že lidé, kteří jej poznali, než přišel na zázračné účinky pleťového krému Nivea, Winstonův mladistvý vzhled značně znepokojuje. 


 

 

 

JACQUELINE NATLA:

Lařin odvěký úhlavní nepřítel...nebo ne? Ať už si v minulosti provedly cokoliv, zdá se, že královna Atlantidy a dobrodružka nejsou ani zdaleka tolik na nože, jak je známe z her. Jak dlouho ale jejich nepsané příměří vydrží? Stejně jako Lara, i ona se naučila velice dobře zamaskovat.

 

 

 

LAR-SON! CONWAY: 


Natlin lehce prostoduchý, leč věrný poskok. Je jí vždy po ruce a vykonává pro ni všemožné, někdy i neobvyklé úkoly. Mnozí se ptají, jak může vždy svou zaměstnavatelku tak ochotně následovat, prozatím to ovšem zůstává tajemstvím.
 

Sdílet: