Vítězové Back to Basics 2013

O letošním ročníku Back to Basics s tématem Northern Legends jsme vás již informovali. Z celkových 17 levelů, které byly včas dokončeny, měli hráči možnost hlasovat o tom nejlepším. My vám v našem článku představíme tři vítěze.

 

1. místo: Septentrion

Autor: eRIC

Příběh:
Rok 1158 - Septentrion, loď obchodníků převážející sudy s alkoholem a velmi cenný kalich, patřící svazu Hanseaticů, zmizela. Rozmáhají se fámy, že loď napadli Vikingové.

Rok 2013 - Lara se vydává hledat nekropoli severně od Skandinávie... 

Stáhnout

 

2. místo: Ultimate Challenge of the Northern Gods

Autor: m.julien

Příběh:
Lara Croft hledá Thorův kalich. Tento artefakt je ukryt ve ztraceném světě Niflheim, který ovládají severští bohové. Záhadný Strážce klíče k Niflheim pomůže Laře s jejím úkolem, ale ta si není vědoma všech nástrah, které  před ní leží. Připravte se na maximální výzvu

Stáhnout

 

3. místo: Summertime Sadness

Autor: BigFoot

Příběh:
Příběh se odehrává v jednom z keltských národů: Bretani. Koncem léta se Lara Croft prochází lesem Broceliande, dnes též známým pod jménem Paimpont, ve Francii. Podle některých povídek se jedná o místo odpočinku Merlina, a je možné, že je zde ukryt i Svatý Grál. Některé pověsti rovněž mluví o zatopených hrobkách a obří jeskyni s tajným vchodem, který se nachází na staré farmě. Po několika hodinách průzkumu Lara nachází farmu...

Stáhnout

 

Ke hraní výše zmíněných levelý budete potřebovat základní balíček Back to Basics. Ten je potřeba stáhnout a následně do něj nakopírovat soubory vybraného levelu.

Zároveň můžete vyzkoušet i ostatní levely letošního ročníku. Pokud si nemůžete vybrat, počkejte si na naše recenze, které vydáme v Občasníku.

Sdílet: